Datum Ažuriranja: 28 Lipanj 2024
Anonim
TEMPLE RUN 2 SPRINTS PASSING WIND

Sadržaj

Simone Biles će napustiti Igre u Riju kao kraljica gimnastike. Sinoć je 19-godišnjakinja ponovno ušla u povijest nakon što je osvojila zlato u finalu vježbanja na parketu, postavši prva američka gimnastičarka koja je ikada osvojila četiri zlatne olimpijske medalje. Ona je također prva žena u generaciji koja je ovoliko puta uzela zlato, još od rumunjskog Exaterina Szaboa 1984. godine.

"Bilo je to dugo putovanje", rekao je Biles za CBS u intervjuu. "Uživao sam u svakom trenutku. Znam da naš tim jest. Bilo je jako dugo u natjecanju toliko puta. Postalo je zamorno. Ali samo smo htjeli završiti na dobroj noti."

Unatoč laganom kolebanju usred rutine s brazilskom tematikom, Biles je postigla visoku ocjenu od 15.966. Njezina suigračica Aly Raisman osvojila je srebro s 15.500, što joj je donijelo treću medalju u Riju i šestu olimpijsku medalju ukupno. Zajedno su obje žene prikupile devet medalja, najviše ikada od strane tima USA na Olimpijskim igrama.

Nakon što je tri puta osvojio svjetsko prvenstvo-što nitko dosad nije učinio, inače-Biles je trebao biti osvojen pet zlatnih medalja u Riju. Nažalost, imala je ogromno kolebanje tijekom finala balansne grede, što je taj podvig onemogućilo. Kako bi spriječila pad, stavila je ruke na gredu što je dovelo do toga da su suci usidrili 0,8 bodova od svoje rutine. Odbitak je bio gotovo kao i pad, ali i tada je uspjela osvojiti broncu. Eto kako je nevjerojatna.

Unatoč razočarenju, Biles je jasno dala do znanja da nije uzrujana zbog medalje, već je samo ljuta zbog svog nastupa u cjelini, što je sasvim razumljivo. (Pročitajte: olimpijka Simone Biles na najbolji način brani svoju brončanu medalju)

Njezin utjecaj u gimnastici bio je nedvojbeno snažan pa je bilo teško zamisliti sport bez nje. Tko zna ... uz malo sreće mogli bismo je vidjeti kako ponovno stvara povijest u Tokiju.

Pregled za

Oglas

Preporučeno Za Tebe

Genitalnog herpesa

Genitalni herpe je polno prenoiva infekcija (PI). Ovaj PI uzrokuje herpene čireve, bolne mjehuriće (kvrge ipunjene tekućinom) koje e mogu razbiti i izliti tekućinu. Otprilike ljudi u dobi između 14 i ...
Možete li zamrznuti gljive i biste li trebali?

Da bi e tektura i oku makimizirale, gljive bi bilo idealno korititi vježe. Uprko tome, ponekad nije moguće korititi ve kupljene gljive prije nego što e pokvare. Da bi gljive otale duže, možete ih zamr...